קרם ידיים
קרם ידיים לשימוש יום יומי, מורכב ממגנזיום, סידן, גופרית, ברומיד, יוד, נתרן, אבץ, אשלגן,מינרלים אלה ידועים בריפוי של רקמות העור, מתן אלמנט אנטי אלרגי על פני העור, הם חיוניים עבור מטבוליזם התא,ריכוך העור, ושיחרור שרירי הגוף.
ערכה לגבר
ערכה לגבר הכוללת ג'ל פילינג,אפטר שייב,קרם רגליים,שמפו. עם המינרלים של ים המלח.
חמאת גוף
חמאת גוף המופקת מן המינרלים של ים המלח, לעיסוי עדין .
ערכה לפנים
ערכה מעוצבת למתנה הכוללת מסיכה בוץ לפנים,חלב פיליינג וקרם פנים.
סבון מינרלי
סבון שמקורו מהמינרלים של ים המלח,עדין לשימוש יום יומי
קיט לטיפוח הציפורניים
קיט לטיפוח הציפורניים היא ערכה הנמכרת ביותר ברחבי ארה"ב , מדובר על משייף לציפורניים הנקרא גם באפר קרם ידיים של ים המלח , ושמן לחלק הרגיש מסביב לציפורן,על הערכה יש אחריות יצרן לשנה.
מלח של ים המלח.
מלח יבש של ים הלח . / יש לשתוף קודם את האיזור בו אנחנו הולכים להשתמש לעסות במשך חצי דקה את המקום ולשטוף במים / לאחר מכן יש לנגב ומיד להשתמש בקרם של ים המלח / המלח למעשה מוריד את התאים המתים של העור . / המלח מגיע בכמה ריחות לוונדר, תפוח , וניל, וריח אוקינוס . / ניתן לשים גם בג'קוזי או באמבט , דגש לשים כמות יותר גדולה בערך חצי כוס .
קרם עיניים
מכיל קמומיל מאוד מרגיע ועוזר לנפיחות שמתחת לעיין יש לשים כל יום בבוקר. / כמו כן עוזר במתיחה של העור ובעצם תראי הבדל כבר בשימוש הראשון.
קרם רגליים
לשים על כפות הרגליים, עוזר מאוד לאנשים אם רגלי עור פיל מאוד מומלץ לעשות את הרגליים לפני עם מלח של ים המלח מכיל שמן עץ התה.
אפטר שייב
אפטר שייב ,לאחר הגילוח מגיע בצורת קרם ולא במורת ספריי ללא אלכוהול ומונע גירויי עור לאחר הגילוח
פיילינג
להניח על העור לחכות מספר דקות עד שתיבש ולאחר כך לקלף בתנועה סיבובית מוריד את התאים המתים שהתטברו ופותח את השכבה הראשונה והשנייה של הור
סירום
התכשיר הטוב ביותר לטיפול בקמטים ממלא את כל הנקבוביות בסירום עם המינרלים של ים המלח ,התכשיר המרוכז ביותר שיש {פצצת מינרלים} לעור ניתן לשים מייק אפ מעל הסירום
סבון בוץ.
סבון עם המינרלים של ים המלח. בעיקר לפנים כי הוא יותר עדין ומכיל מינרלים השומרים על הכמות הנכונה לעור הפנים. יש להשתמש על בסיס .
מסיכת בוץ של ים המלח
מסיכת בוץ המכילה את המינרלים הטבעיים של ים הלח שמים על העור שכבה דקה מחכים 10 דקות עד שאפשר לקלף ואז מורידים את זה או ע"י תנועה סיבובית עם ידים יבשות או שלוקחים מים קרים על מנת לקווץ את הנקבוביות - יש למרוח בסוף הטיפול קרם פנים של ים המלח על מנת לסגור את הנקבובית חזרה
קרם פנים
קרם לעור הפנים מכיל ויטמינים ומינרלים מים המלח