קיבלתם החלטה...קניתם כרטיס לארה"ב...מה עכשיו?! ביטוח רפואי- ניתן לעשות ביטוח רפואי דרך קופות החולים השונות או במשרדי הנסיעות. רישיון נהיגה בינלאומי-אלו מכם שרישיונם חודש יוכלו להשתמש ברישיון זה גם בארה"ב , למי מכם שרישיונו טרם חודש ייגש למשרדי "ממסי" שם ינפיקו לו רישיון בינלאומי על מנת שיוכל לנהוג כחוק בארה"ב. כרטיסי חיוג ופלאפונים- בארה"ב החברה דואגת לאבזר את הדירות וכן את נקודות המכירה בטלפונים בנוסף קיימים פלאפונים ברכבים. אם אתם רוצים בכל זאת לקחת אתכם פלאפון אתם מוזמנים , אבל חבל על הכסף...
הדירות מרוהטות מכל הכיוונים. ז"א דירות שני חדרים ,בכל חדר מקלחת + שירותים . סלון גדול מאוד, מטבח ,הכל מאובזר כולל ספות, טלויזיה, טלפון ,שידות ,כלי מטבח ,גז, מכונת כביסה, מייבש ,שולחן אוכל וכו' בכל קומפלקס יש בריכה, מכון כושרו וג'קוזי .
אלו המגיעים רק לתקופת הקיץ לרוב חוששים ,מאחר והם חייבים ללכת על בטוח... מניסיוננו, סטודנטים המגיעים לתקופה של שלושה חודשים לפחות תמיד חוסכים יותר ממה שהיו חוסכים בארץ באותה תקופת זמן וכן באותן שעות... , חשוב לציין שאם אתם סטודנטים יש לכם אפשרות להוציא ויזת J1 אותה ניתן להוציא ללא קשר אם יש לכם או היתה לכם בעבר ויזה לארה"ב.
סה"כ הוצאות על דירה ורכב הם 500$ כולל כל ההוצאות חשמל מים וכו'
יש לי מלא הוצאות ,כרטיס טיסה,שכר דירה ,אוכל ,בגדים וכו' אז החישוב הוא לפניכם: שכר דירה+אוכל + יציאות בערב סה"כ 1000$ בחודש ואתם חיים סבבה, המשכורות הנמוכות אצלנו בחברה הן בסביבות ה4200$ אז חישוב מהיר יוביל אתכם לרמת הכדאיות שלכם. החישוב אינו כולל הוצאה בלתי צפויה כמו ימי שופינג בויקטוריה סיקרט או שעון ורסצ'ה ...
בארה"ב יש הכל ויש מבצעים טובים אז לא ממולץ לקנות יותר מדי דברים, זכור\י אנחנו לא עובדים בעגלות עם ג'ינס , בנוסף תביאו עמכם רישיון בין לאומי וביטוח רפואי אין צורך להגיע עם יותר מ500$ ושהיה בהצלחה!
הנושא היחידי שמותנה בתקופת זמן הוא השתתפות כלשהו מצד החברה כדוגמת הוצאת ויזת עבודה. אנו לא מבקשים התחייבות לעבודה לזמן קצר או ארוך. ההחלטה להישאר או לקצר תלויה בכם. כדאי להחליט מראש על תקופה כדי לעמוד ביעדים הכספיים שהצבתם לעצמכם, אנחנו לא מתערבים בכך והשיקולים הם שלכם בלבד. המלצתנו היא להגיע לתקופה שאינה יורדת משלושה חודשים
מספיק ידע בסיסי באנגלית. המוטיבציה הברק בעיניים והמבטא הישראלי, פלוס חיוך גדול יעשו לכם את העבודה. תוך זמן קצר השפה כבר תתחיל להתגלגל, ואוצר המילים שלכם ילך ויגדל, כמובן יחד עם זאת יגיע גם הביטחון. כמו כן לחברה צוות מקצועי אשר ידאג ללמד אתכם כל מה שנדרש על מנת להצליח. מניסיוננו השפה מעולם לא היוותה מכשול.
יש המון עבודה במהלך כל השנה, ובטח שאפשר לעשות הרבה מאוד כסף. מאחר ואנו עובדים באמת בקניונים הגדולים והמתויירים, המכירות לא נגמרות והמשכורות הממוצעות בחודשים אפריל-מאי-יוני עומדות על 4200$ - 6500$ לחודש. בקיצור, משתלם.
העבודה הינה 5 וחצי ימים בשבוע (יום חופש אחד באמצע השבוע, יום ראשון חצי יום עבודה), 10 שעות עבודה ביום (10:30-20:30) יום ראשון (11:00-18:00). במהלך היום בקניון- כ-90% מהזמן הינו עבודה נטו!!! אנו מעודדים הפסקות יזומות להתרעננות, רגיעה וחידוש האנרגיות. כמו כן כמובן ארוחות.
התשובה היא לא, כדי שלא יאכל את השלט של ה - DVD...
קיים ספק לכל עובד חדש, והוא מה יהיה אם אני לא אצליח למכור כלל? על מנת שתבינו כי מדובר בחששות מהלא נודע, מאחר ולא התנסיתם במכירות מעולם ותחום זה הינו חדש עבורכם, אנו יכולים להעיד כי לא היה תקדים בחברה של בחור או בחורה אשר ניסו ולא הצליחו , הסירו דאגה. לחברת e-Marketing יש את שיטת המכירה הייחודית לה, ולמעשה ככל שתיצמדו להדרכה שתקבלו מהצוות המקצועי של החברה כך תמכרו טוב יותר, הליווי המקצועי יעשה באופן אישי עד להצלחתכם .